Ogłoszenie

Nowe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Właśnie dziś przenosimy się na nowy adres: www.bleach-evolution.pun.pl
Tam poprawiliśmy nasze całe forum !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejestrujcie się i grajcie ; >
Surprise!!!!!!!!
Pozdrawiamy,
Zespół Bleach-Tales ... A raczej... Bleach-Evolution !!!!

#1 2011-02-07 15:48:33

Katechi

http://images47.fotosik.pl/630/dbf12254a78e615f.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 9
Punktów :   
Imię i nazwisko: Katechi Diamount
Rasa/Ranga: Hollow/Adjuchas
Reiatsu: 67.000
Mistrz gry: Inteligencja

Trening Katechi

Najlepiej jest trenować niedaleko domu, dlatego moje miejsce do treningu zaczyna się od wyjścia z jaskini. Dzisiaj postanowiłam troszkę poćwiczyć swoją wytrzymałość. Spojrzałam na górę, w której znajdowałą się moja jaskinia. Była wystarczająco wysoka, że po wejściu na nią będę miała siłę aby jeszcze coś porobić. Przynajmniej taką miałam nadzieję. Rozpoczęłam wspinaczkę. Wbiłam szpony w skałę i powoli zaczęłam się wspinać w górę. Po kilku "krokach" zauważyłam, ze nawet dobrze mi to idzie, więc przyspieszyłam tempo. Pamiętałam aby nie patrzeć w dół, tak na wszelki wypadek. Starannie wybierałam miejsca, o które mogłabym zachaczyć łapę. Jedna czwarta góry już za mną. Nie byłam zmęczona, czułam jedynie lekki ucisk w tylnych kończynach. Może to kwestia braku rozgrzewki. Nie wiem. Następnym razem pomyślę o takich rzeczach. W pewnym momencie wbiłam pazury w kawałek, który się skruszył. Wystraszyłam się i myślałam, że spadnę ale odruchowo zamachałam skrzydłami i wbiłam łapę w inne miejsce. Tym razem udało mi się nie spaść. Wdrapałam się już na połowę góry. Przyspieszyłam tempo. Machając skrzydłami wchodziło mi się troszkę lepiej, ale musiałam wtedy bardzo się skupić aby nie myśleć o niczym innym. Raz się zamyśliłam - skrzydła przestały pracować i znowu prawie bym spadła. Już prawie koniec. Zatrzymałam się na sekundę ale to wystarczyło abym zjechała w dół. Na szczęście upadek tym razem mi nie zagroził, skrzydła przechylają mnie bliżej skały. Już kilka metrów, przyspieszyłam tempo i szybko pokonałam ostatni odcinek. Stałam teraz na szczycie, który był strasznie płaski. Na szczęście nie było na nim tyle niby-piasku. Rozprostowałam trochę kończyny. Zerknęłam w dół. I teraz genialne pytanie wskoczyło mi do umysłu: jak ja teraz zejdę? Spojrzałam za siebie. Góra wydawała się obniżać swój poziom. Postanowiłam w ramach treningu biec w dół. Więc ruszyłam. Na początku odczuwałam lekki skurcz kończyn - pamiątka po wspinaczce. Wkrótce jednak gnałam bez bólu. Poziom terenu drastycznie zmienił się na bardziej pionowy. Musiałam trochę zwolnić, gdyż sturlałabym się w dół. Biegłam dalej. Po jakimś czasie byłam już całkowicie na dole. Teraz tylko przebiec kawałek i będę pod jaskinią. Dzisiejszy trening został zakończony sukcesem. *(Czas treningu: 16.00-20.00)*
Miałam już wejść do jaskini, gdy poczułam głód. O nie...  Musiałam znowu udać się na poszukiwanie pożywienia. Szłam rozglądając się wokoło, gdy ktoś napadł mnie od tyłu. A dokładniej: zostałam ugryziona w ogon. Kopnęłam tego kogoś w głowę tylną łapą. Na szczęście puścił. Szybko się obróciłam i zaczęliśmy walkę. Przeciwnik był słaby, nic dziwnego, że zaatakował od tyłu. Gdy z nim skończyłam, mogłam się w końcu pożywić.

Ostatnio edytowany przez Katechi (2011-02-07 16:54:29)

Offline

 

#2 2011-02-07 16:56:30

Shino Tora

http://images45.fotosik.pl/628/fb70d4eb1517aada.png

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 142
Punktów :   
Imię i nazwisko: Shino Tora
Rasa/Ranga: Porucznik III oddziału
Broń: Hoteri
Reiatsu: 251.000
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Trening Katechi

mój błąd! więcej się nie powtórzy...teraz trenujesz tutaj kiedy chcesz
[+2000 reiatsu...wrócisz do jaskini o 19 i napiszesz co tam chcesz )


http://s2.ifotos.pl/img/dla-shino_hrxqwqr.png




zanpakutou
dom
aktualnie jestem tutaj(czasami zapomnę zaktualizować...jeśli ktoś to zauważy niech na mnie wrzeszczy!)
theme(stąd pochodzą słowa ostatniej piosenki w mojej historii...z tym że są przetłumaczone na polski ; >)

Przez fabułę prowadzę:
NIEAKTYWNI:
Isamu Abe
Debiru-tō
Katechii
Washi
aktywni:
Hazuhito

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com wodomierze wrocław cena Trzęsacz hotel artcafe