Ogłoszenie

Nowe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Właśnie dziś przenosimy się na nowy adres: www.bleach-evolution.pun.pl
Tam poprawiliśmy nasze całe forum !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejestrujcie się i grajcie ; >
Surprise!!!!!!!!
Pozdrawiamy,
Zespół Bleach-Tales ... A raczej... Bleach-Evolution !!!!

#1 2011-03-08 17:38:23

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Biblioteka

Budynek należacy do Gotei 13 są w nim zawarte wszystkie informacje.


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#2 2011-03-09 15:14:38

 Kammitora Jizoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

1889389
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 449
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami , Kapitan V oddziału
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 358.500
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Biblioteka

Znaleźliśmy się na miejscu . Weszliśmy do środka . Nie było tam dużo osób , lecz tylko kobieta w stroju shinigami , która zawsze pełniła tam rolę Skryby . Kinzoku ciągnął mnie do środka , nie wyjaśniając kobiecie dlaczego tutaj przybyliśmy . Podczas podążania za kapitanem Sabi , postanowiłem przedstawić zarys mojego planu :

- Jak już wspomniałem , myślałem trochę o tej sprawie . Doszedłem do wniosku , że cała sprawa zaczęła się tutaj . I to dlatego powinniśmy rozpocząć poszukiwania w Soul Society . Podróż do Hueco Mundo zbyt wcześnie nie jest dobrym pomysłem . Na początek powinniśmy odnaleźć wszystkie raporty z wczorajszego dnia , by ustalić , kto miał kontakt z Tenshinem . Musimy też przeanalizować zadania tychże osób . Być może ktoś z nich jest również wplątany w to zdarzenie . Powinniśmy Też wyciągnąć coś z Central , chociaż możemy mieć problem z kontaktem z tymi ludźmi . Musimy też poszukać jakichkolwiek informacji na temat hollowfikacji , być może znajdziemy jakieś powiązania , poznamy też może jakiś rytuał , odnajdziemy jakieś przedmioty , kręgi , znaki , które moglibyśmy znaleźć w Soul Society albo , w ostateczności , w Hueco Mundo . Musimy wyciągnąć od wszystkich podejrzanych prawdę , nawet jeśli musiałbym użyć moich umiejętności . Dopiero po wszystkich czynnościach tutaj , powinniśmy udać się do Hueco Mundo i tam przeprowadzić wywiad środowiskowy . Tylko to udało mi się zaplanować ...


http://images38.fotosik.pl/669/9cafe2bbfea28bbe.png

Jestem administratorem i MG . Jeśli masz jakieś pytania , pisz do mnie na GG lub wyślij wiadomość prywatną .


Przez Fabułę prowadzę :

- Toshikatsu
- Neko
- Sawada
- Nikuya
- Kenji
- Kenshou Rekahei
- Inomura Gusom

Offline

 

#3 2011-03-11 20:25:16

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Biblioteka

- Istotnie masz rację -odpowiedział ci kapitan IX oddziału po twojej wypowiedzi. Zaprowadził cię gdzieś na koniec biblioteki po czym skręcił w prawo,znowu w prawo,raz w lewo raz w prawo,raz pociągnął cię prosto później znowu dwa razy w prawo i raz w lewo. Stanąłeś obok niego w dziwnym miejscu a idąc do niego zupełnie straciłeś orientację. Kinzoku stanął przed dywanem który był bardzo zakurzony po czym otworzył klapę która tam się znajdowała. Pokazał ci żebyś wszedł za nim a to zobaczyłeś zaparło ci dech w piersi. Było to jak by małe biuro do którego wiodły dwie drogi. Jedna przez bibliotekę druga przez lasy Rungokai. Tak wyjaśnił ci to Kinzoku po czym dodał.
- Przyprowadziłem cię... ponieważ dostałem się tutaj po mojej ostatniej walce z Espadą....podejrzewam ,że tutaj Tenshin się z nimi spotykał lub spotkał...wykradłem również raport Kuchiki-dono...ten prawdziwy raport a nie ten sfałszowany który miałeś otrzymać...zresztą jego też mam przy sobie...-powiedział do ciebie po czym podał ci obydwa raporty.

(Opisz swoją reakcję...i to co znajdowało się w prawdziwym raporcie jak i również to co znajdowało się w tym sfałszowanym)


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#4 2011-03-12 09:34:24

 Kammitora Jizoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

1889389
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 449
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami , Kapitan V oddziału
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 358.500
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Biblioteka

- Sfałszowany ? W sumie mogłem się tego spodziewać ... - powiedziałem do Kinzoku , zabierając raporty z rąk kapitana .

Nie wiedziałem który z nich jest prawdziwy , gdyż kapitan nie pokazał mi tego . Musiałem więc sam odszyfrować , który jest który . Oba były przekonujące . W jednym z nich było :

Spoiler:


Gdy kapitan III oddziału wrócił z misji , od razu udał się w stronę swojej dywizji . Jego reiatsu było zaburzone a zarazem chłodne . Szedł wolnym i spokojnym krokiem . Porucznik III oddziału , Shino Tora , udał się za nim . Tora wszedł do biura kapitana . Ramino Stał w bezruchu . Gdy go złapał za ramię , zobaczył maskę na twarzy Tenshina . Shino od razu odskoczył , używając Bakudou #30 oraz swojego zanpakutou , wywołując nim ognistą falę . Po chwili przyszedł kapitan VI oddziału , użył na przemieniającym się kapitanie bakudou #79 i Kongōbaku , unicestwiając zdrajcę .

Raport został spisany i potwierdzony przez świadków : Kuchiki Kouga , Kapitan VI oddziału , Tora Shino , Porucznik III oddziału .

(tutaj były czytelne podpisy obu shinigamich)

Zacząłem czytać drugi raport :

Spoiler:


Gdy kapitan III oddziału wrócił z misji , od razu udał się w stronę swojej dywizji . Jego reiatsu było zaburzone a zarazem chłodne . Szedł w miarę szybko . Porucznik III oddziału , Shino Tora , udał się za nim . Tora wszedł do biura kapitana . Siedział przy swoim biurku . Był bardzo podekscytowany czymś  lecz porucznik nie wiedział czym . Gdy Tora chciał oddać kapitanowi raport , ten powiedział , że właśnie narodził się bóg . Po chwili na jego twarzy pojawiła się maska a on się śmiał . Shino od razu odskoczył , używając Bakudou #30 oraz swojego zanpakutou , wywołując nim ognistą falę . Po chwili przyszedł kapitan VI oddziału , użył na przemieniającym się kapitanie bakudou #79 i Kongōbaku , unicestwiając zdrajcę .

Raport został spisany i potwierdzony przez świadków : Kuchiki Kouga , Kapitan VI oddziału , Tora Shino , Porucznik III oddziału .

(tutaj były czytelne podpisy obu shinigamich)

Po przeczytaniu raportów wywnioskowałem , że jeden z nich był zmodyfikowany . Daty na obu były identyczne , jednak podpis porucznika był różny . To świadczy o tym , że Kouga musiał sfałszować jeden z raportów . Najprostszym sposobem na sprawdzenie prawdziwości raportu było znaleźć raport napisany przez Shino i porównać podpisy . Po ich przeczytaniu zastanawiało mnie kilka rzeczy . A mianowicie , spalona kartka papieru . Mogła zostać spalona podczas walki Shino z Tenshinem , co utrudniało mi rozwiązanie tego problemu . Jednak to była sprawa trzeciorzędna , gdyż to tylko jest dowodem powiązania sprawy Tenshina z Jakku . Ale najbardziej zastanawiało mnie to , dlaczego Kouga napisał dwa raporty . Mógł przecież napisać jeden , sfałszowany . Zabezpieczył się przed tym , że Shino zacząłby gadać o sprawie Tenshina ? Kouga jest przecież sprytny . Mógł podłożyć kartkę kalkującą pomiędzy prawdziwym a sfałszowanym raportem , w ten sposób zdobyłby prawdziwy podpis porucznika bez problemu . Zaraz po podpisaniu raportu przez Tenshina mógł go spalić i nie rzucałby na siebie żadnych podejrzeń . Czyżby wielki dziedzic głowy rodu Kuchiki potknał się ? Od tej pory Kouga jest niewiarygodny oraz nikomu nie można uwierzyć w stu procentach , nawet sprzymierzeńcom . Po chwili powiedziałem :

- To też mogło być biuro Kougi . Po przeczytaniu obu raportów uznałem , że on też jest zamieszany w tę sprawę . To też wzbudziło moje podejrzenia , że Tenshin był tylko jego pionkiem lub też Kouga manipulował nim . Jednak nie mogę tego potwierdzić , nawet w dziesięciu procentach . Teraz powinniśmy sprawdzić który z nich jest prawdziwy . Myślę , że ten drugi jest sfałszowany , gdyż to wyjaśniałoby , że Tenshin coś planował i tak zakończyłaby się sprawa , umywając ręce kapitanowi VI oddziału . Mimo to powinniśmy to sprawdzić . Wystarczy stary raport z podpisem Shino , by potwierdzić wiarygodność raportu . - zasugerowałem czekając na reakcję Kinzoku


http://images38.fotosik.pl/669/9cafe2bbfea28bbe.png

Jestem administratorem i MG . Jeśli masz jakieś pytania , pisz do mnie na GG lub wyślij wiadomość prywatną .


Przez Fabułę prowadzę :

- Toshikatsu
- Neko
- Sawada
- Nikuya
- Kenji
- Kenshou Rekahei
- Inomura Gusom

Offline

 

#5 2011-03-16 16:05:03

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Biblioteka

Uważałbym z posądzaniem głowy rodu Kuchiki o zdradę...Jednak to co mówisz ma ręce i nogi...-powiedział ci Kinzoku
Nie potrzebujemy jednak raportu od Shino...Bo widzisz od pewnego czasu obserwowałem zachowania Gotei 13 oraz niektórych kapitanów. Zwerbowałem więc w swoim oddziale pewną grupę która miała zdobywać informację na temat czegokolwiek co dział się w Seiretei i się udało. Mam tutaj podpis Shino który musiał złożyć podczas jego awansu możesz je porównać-mówiąc to podał ci kartę.

(Opisz porównywania oraz co teraz chciałeś zrobić w całej zaistniałej sytuacji)


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#6 2011-03-16 16:52:54

 Kammitora Jizoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

1889389
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 449
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami , Kapitan V oddziału
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 358.500
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Biblioteka

- Mnie już nie dziwi to , że zdrajcą jest ktoś z wyższych sfer ... Spotkałem się z sytuacją , gdzie urzędnicy z Central 46 chcieli urządzić zamach na króla i chcieli wrobić mojego ojca w to . - powiedziałem do Kinzoku .

(o tej sytuacji będzie wzmianka w moim fan-arcie , jeszcze nie wiem w której części)

Spojrzałem na dokument , który trzymał kapitan Sabi . Złapałem za papier mówiąc :

- Widzę , że pomyślałeś nad wszystkim , Kinzoku-kun . Ale co Cię skłoniło , by zacząć nagle "obserwować" wszystkich z Gotei 13 ? - zapytałem .

Słowa Kinzoku dały mi coś do myślenia . Wzbudził tymi słowami podejrzenia na siebie , pomimo tego , że nie sprawiał wrażenia , jakby to on to zrobił . Starałem się to ukryć . Zacząłem analizować podpisy Shino . Było widać , że podpis z drugiego raportu jest inny . W takim razie wychodziło na to , że pierwszy raport jest zgodny z biegiem wydarzeń . Czyli wychodziło , że Tenshin nie chciał podbić Soul Society ani nie jest zdrajcą z własnej woli . Czekałem na odpowiedź Kinzoku


http://images38.fotosik.pl/669/9cafe2bbfea28bbe.png

Jestem administratorem i MG . Jeśli masz jakieś pytania , pisz do mnie na GG lub wyślij wiadomość prywatną .


Przez Fabułę prowadzę :

- Toshikatsu
- Neko
- Sawada
- Nikuya
- Kenji
- Kenshou Rekahei
- Inomura Gusom

Offline

 

#7 2011-03-16 20:39:46

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Biblioteka

Lubię być zawsze dobrze poinformowany na każdy temat Kammi to wszystko. Ja wiem ,że sprawiam wrażenie nieogarniętego człowieka który zachowuje się czasem jak dziecko. Jednak taki jestem to wszystko..Rozumiem jeżeli uważasz mnie podświadomie za jakiegoś podejrzanego. Uwierz ja sam sobie bym nie ufał-powiedział do ciebie poważnym głosem po czym po chwili wybuchnął śmiechem co było bardzo normalne w jego przypadku.

(Napisz co miałeś zamiar teraz zrobić...i jakie było twoje ogólne zdanie na temat tego wszystkiego)


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#8 2011-03-16 20:51:57

 Kammitora Jizoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

1889389
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 449
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami , Kapitan V oddziału
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 358.500
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Biblioteka

Trochę zaniepokoił mnie śmiech Kinzoku . Uśmiechnąłem się , starając się nie robić tego zbyt sztucznie . Po chwili powiedziałem :

- Rozumiem . Bynajmniej nie zaprzeczasz sam sobie , co sprawia  , że raczej nie wzbudzasz we mnie sporych podejrzeń . Przepraszam Cię za nieufność , ale wiesz , że w tych czasach nikomu nie można ufać na sto procent . Proszę Cię też o to , byś i mi nie ufał w pełni . - powiedziałem do Kinzoku .


http://images38.fotosik.pl/669/9cafe2bbfea28bbe.png

Jestem administratorem i MG . Jeśli masz jakieś pytania , pisz do mnie na GG lub wyślij wiadomość prywatną .


Przez Fabułę prowadzę :

- Toshikatsu
- Neko
- Sawada
- Nikuya
- Kenji
- Kenshou Rekahei
- Inomura Gusom

Offline

 

#9 2011-03-16 21:04:04

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Biblioteka

Nie martw się...nie ufam w pełni nikomu oprócz mojej gitary i katany...oni są moimi prawdziwymi przyjaciółmi. Musimy jednak iść dalej...musimy wrócić do lasów Rungokai w celu odnalezienia jeszcze jakiś dowodów. Za mną. I pobiegłeś za swoim kolegą kapitanem.

Pisz w lasach rungokai.Wylądowaliście niedaleko twojego pola bitwy


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#10 2011-03-17 14:14:03

 Kammitora Jizoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

1889389
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 449
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kammitora Jizoku
Rasa/Ranga: Shinigami , Kapitan V oddziału
Broń: Kinbushi
Reiatsu: 358.500
Mistrz gry: Kinzoku

Re: Biblioteka

Ruszyłem za moim przyjacielem . Zamierzaliśmy dobiec do lasu Rukongai , tam , gdzie odbyła się moja walka z Jakku . Zastanawiałem się co tam moglibyśmy znaleźć . Nie miałem pojęcia . Postanowiłem nie zagłębiać się w refleksje na ten temat i biec . Znaleźliśmy się na miejscu .


http://images38.fotosik.pl/669/9cafe2bbfea28bbe.png

Jestem administratorem i MG . Jeśli masz jakieś pytania , pisz do mnie na GG lub wyślij wiadomość prywatną .


Przez Fabułę prowadzę :

- Toshikatsu
- Neko
- Sawada
- Nikuya
- Kenji
- Kenshou Rekahei
- Inomura Gusom

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Siena Hotel Haus "Seeland 2" Appartement SEE206 wodomierze wrocław cena Trzęsacz hotel artcafe