Ogłoszenie

Nowe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Właśnie dziś przenosimy się na nowy adres: www.bleach-evolution.pun.pl
Tam poprawiliśmy nasze całe forum !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejestrujcie się i grajcie ; >
Surprise!!!!!!!!
Pozdrawiamy,
Zespół Bleach-Tales ... A raczej... Bleach-Evolution !!!!

#31 2011-02-10 15:41:31

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

Uśmiechnąłem się szeroko patrząc się koledze w oczy.
-Niezbyt... bycie w Seireitei jest dla mnie zaszczytem z którego nie chciałbym zrezygnować, jednak bardzo intryguje mnie ta moc... idealny przeciwnik... dusza posiadająca w sobie pustego, nie będąc nim... dodatkowo panująca nad mocami pustego... coś co nie powinno mieć nigdy miejsca...
Zamyśliłem się na chwile, po czym kontynuowałem monolog.
-A może to zwykła pomyłka? Nie dowiemy się póki się nie przekonamy na własnej skórze... Musimy obmyślić plan co teraz zrobić... w jakiś sposób musimy się tu odnaleźć...

Ostatnio edytowany przez Arami (2011-02-10 15:41:49)

Offline

 

#32 2011-02-10 18:11:49

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Karakura - Centrum Miasta

-Czyli twierdzisz ,że połączenie mocy shinigamiego z mocą pustego jest dla ciebie fascynujące. Skoro tak uważasz to jestem w stanie uwierzyć w twoje słowa. Masz rację to z pewnością jest coś niezwykłego. Zamyśliłem się chwilę jednak Arami rozwiał moje myśli swoją dalszą częścią wypowiedzi dzięki której przypomniał mi ,że musimy w końcu opracować jakiś plan. Przecież mieliśmy się spotkać z łącznikiem który teraz z pewnością nasz szuka. Jednak moje przemyślenia gwałtownie przerwał straszliwy burkot brzucha.
- Przepraszam Arami jednak jestem strasznie głodny co powoduje ,że nie potrafię racjonalnie myśleć na temat całej tej sytuacji. Po prostu muszę coś zjeść może to być cokolwiek byleby było pożywne,smaczne...Na samą myśl pociekła mi ślinka. Co ty na to żebyśmy stąd poszli odnaleźć jakiś posiłek może akurat odnaleźlibyśmy naszego łącznika..Co ty na to Arami. Powiedziałem trzymając się za brzuch czekając na odpowiedź lub jakąś reakcję mojego kolegi.


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#33 2011-02-10 18:32:12

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

-W sumie niegłupi pomysł, powiem ci...
Wstałem na równe nogi i otrzepałem strój z pyłu. Podszedłem do drzwi i je lekko otworzyłem, wystawiając łeb i rozglądając się. "Musi być jakiś sposób żeby znowu się ten typek pojawił" pomyślałem po czym wyszedłem na zewnątrz, spokojnym i lekkim krokiem.
-Idziesz?
Spytałem się Kin'a po czym wskoczyłem na dach budynku, rozglądając się wokół i przyglądając się zadziwiająco spokojnej i harmoniczne panoramie miasta Karakura.

Offline

 

#34 2011-02-10 18:51:24

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Karakura - Centrum Miasta

No jasne ,że z tobą idę w końcu sam zaproponowałem aby opuścić to miejsce. Pomyślałem sobie ,że już wiem dlaczego jest kapitanem XI oddziału nie był on zbyt rozgarnięty. Wszedłem za nim na dach a widok Karakury wywarł na mnie ogromne wrażenie. Krajobraz miasta był dość piękny. Na horyzoncie widać było wiele pięknych parków. Ludzie wszyscy żyli w strasznym pośpiechu wnioskując po ich zachowaniu na ulicach. Wydawał się raczej jakby biegli a nie szli. Wszystko to wydawało mi się tak znajome. Jednakże musieliśmy coś wymyślić wraz z Aramim więc zapytałem się go.
- To co robimy?


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#35 2011-02-10 23:09:47

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

-W tej sytuacji, powinniśmy się chyba rozdzielić, wtedy nasze szanse na znalezienie zbiega wzrosną dwukrotnie...
Zacząłem się rozglądać po okolicy.
-Jak chcesz możesz poszukać czegoś do jedzenia, ale ja głodny nie jestem...
Spojrzałem się na Kin'a.
-Umówmy się tak, jeśli żaden z nas nic nie znajdzie, za 2 godziny spotykamy się dokładnie w tym miejscu, na dachu tego budynku, lecz jeśli któryś z nas znajdzie zbiega, wypuszcza swoje reiatsu, by drugi z nas, mógł pospieszyć z pomocą. Wyczucie reiatsu na tak małym terenie nie będzie trudne...
Przez tą chwilę mówiłem całkowicie poważnie, lecz po chwili, poważna mina została zastąpiona szerokim uśmiechem.
-Reflektujesz na ten pomysł Kin?

Offline

 

#36 2011-02-11 10:02:53

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Karakura - Centrum Miasta

Skoro tak uważasz możemy się rozdzielić. Chyba najrozsądniej będzie tak zrobić. Jednak ja najpierw wskoczę coś zjeść bo gdy jestem głodny nie jestem w stanie nic rozsądnego zrobić. Pamiętaj jednak ,że jak spotkasz wroga od razu uwolnij swoje reiatsu ,żebym mógł cię odnaleźć i ci pomóc bo lepiej nie pchać się samemu w walkę nie znając siły i umiejętności przeciwnika. Dobra już czas ruszać i obyśmy wrócili cało z tej misji. Powiedziałem a na mojej twarzy wyrysowana była powaga,duma jak i również niepewność tego co będzie miało nastąpić. Zeskoczyłem z dachu i zacząłem chodzić po tłocznych ulicach Karakury. Najciekawsze było to ,że nikt nie był w stanie mnie zobaczyć przez co małpowałem czasem ludzi i ich dziwne jak dla mnie zachowanie. Był to mój osobisty sposób na pozbycie się niepotrzebnego stresu. Nagle ujrzałem malutką cukiernię. Na wystawie za szybą na dość sporej podstawie stało mnóstwo pączków, ciastek,tortów i tym podobnych. Na samą myśl jakie to musi być smaczne ciekła mi ślinka. Wszedłem do tej ciastkarni po czym powiedziałem to kobiety tam sprzedającej:
- Dzień dobry poprosił bym sześć tych dużych pączków. Sprzedawczyni jednak nie zareagowała kontynuowałem więc swoją wypowiedź tym razem już nieco ostrzejszym tonem:
- Głucha jesteś mówiłem ,że chcę sześć tych dużych pączków...Czy ty wiesz kim ja jestem. I w tej chwili uświadomiłem sobie pewien fakt a mianowicie to ,że ona przecież mnie nie widzi. Postanowiłem więc działać na własną rękę przeskoczyłem przez ladę po czym zabrałem to co chciałem jednak zapłaciłem za to ,żeby nie było ,że jestem jakimś złodziejem. Odwróciłem się a widok miny sprzedawczyni był bezcenny. Postanowiłem jednak ,że wskoczę na dach i skonsumuje to co zakupiłem bo pewnie ludzi zdziwił by fakt ,że torba sama się porusza a co najlepsze pączki gdzie kęs po kęsie znikają. Gdy już usiadłem na dachu i jadłem pączki myślałem na tym co w tej chwili robi Arami.


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#37 2011-02-11 13:45:41

 Sawada

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

5610378
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 82
Punktów :   
Imię i nazwisko: Sawada Tsunayoshi
Rasa/Ranga: Shinigami
Broń: Ariel
Mistrz gry: Szyb/ Int

Re: Karakura - Centrum Miasta

Kinzoku, siedziałeś na dachu nie robiąc nic konkretnego, jadłeś poczki a czas mijał zaś ty nie miałeś nawet kontaktu ze swoim przyjacielem.

Oddaliliście się od siebie, tylko duże uwolnienie reiatsu mogło by sprawic, żebyście się odnaleźli (Shi-kai)

Arami ty zaś jesteś po drugiej stronie miasta. Właśnie miałeś wracać, gdy zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać, ta samą co rzucała strzałką.
- Witaj - powiedziała - nazywam się Achizoku Go, jestem twoim informatorem.
Czemu jesteś sam? Oraz czemu tak późno dotarłeś? Miałeś tu być, już godzinę temu.


By rozwiązać zagadkę potrzebna jest wiedza. Ale umiejętność zrozumienia jej to prawdziwa mądrość.

Jestem MG!! Jeśli chcesz może i tobie pokaże świat bleacha do którego nikt inny nie ma dostępu

Pamietaj jestem wymagający, każę głupotę, i wymagam logicznego myślenia.



Przez fabułę prowadzę:
- Kinzoku
- Arami

Offline

 

#38 2011-02-11 22:00:46

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

Gdy zobaczyłem przybysza, odruchowo jedną dłoń położyłem na rękojeści miecza. Gotowy do otwartej konfrontacji, poczułem jak serce pod wpływem adrenaliny poczęło szybciej bić. Gotowy byłem wyciągnąć miecz i zacząć walkę na śmierć i życie z osobą którą widziałem wcześniej... a przynajmniej mi się tak wydawało. Gdy osobnik odezwał się do mnie uświadamiając mnie że jest informatorem na którego czekaliśmy, rozluźniłem się trochę, ciągle starając się być przygotowanym na ewentualne niebezpieczeństwo.
-Tak więc jesteś naszym informatorem?...
Spytałem się po czym nastąpiła dość długa przerwa z mojej strony w której nie wypowiedziałem ani słowa. Zacząłem się zastanawiać nad intencjami tejże osoby, mając nadzieje że za chwilę zaatakuję. Lecz chwilę mijały a moje podejrzenia się rozwiały. Wtedy całkowicie się rozluźniłem i uśmiechnąłem się zakłopotany.
-a tak się jakoś zdarzyło, myśleliśmy że jesteś celem naszej misji, tak więc rozdzieliliśmy się z kolegą by cię poszukać...
Chwila namysłu...
-Ale czemu się spytałeś czemu jestem sam skoro wtedy widziałeś wyraźnie dwóch kapitanów przechodzących przez bramę... tak samo, dlaczego uciekłeś a teraz się mi mówisz że się spóźniliśmy...?
Moje spojrzenie i ton głosu spoważniał. Wyprostowałem ręce, przeciągając się... próbując się rozciągnąć przed ewentualną walką... a to mi było na rękę... lecz muszę przyznać że czekanie doprowadzało mnie do szału. Niepewność zamiarów przybysza nie pozwalała mi ani go zaatakować, ani mu zaufać... musiałem czekać na następny ruch by się przekonać...

Offline

 

#39 2011-02-11 23:49:55

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Karakura - Centrum Miasta

Po zjedzeniu wszystkich pączków nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Zastanawiałem się gdzie jest Arami i co się z nim dzieję. Wstałem otrzepałem spodnie po czym długo zastanawiałem się co mam teraz zrobić. Po chwili jednak wpadałem na pomysł aby powrócić na miejsce w którym znaleźliśmy się od razu po przybyciu do Karakury.  Jak postanowiłem tak zrobiłem. Idąc w tamtym kierunku przez głowę przeszła mi myśl ,że ta strzałka nie miała nas zabić lecz mogła zawierać jakąś ukrytą wiadomość. Nie wiedziałem czy to są tylko moje domysły czy prawda jednakże przyśpieszyłem kroku. Szedłem coraz szybciej gdy nagle wpadłem na jakiegoś mężczyznę. Spojrzałem na niego i od razu wiedziałem ,że to ten zbieg którego mieliśmy odnaleźć wraz z Aramim. Powiedziałem do siebie:
- Niemożliwe
Nie wiedziałem co mam teraz począć.


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#40 2011-02-11 23:54:38

 Sawada

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

5610378
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 82
Punktów :   
Imię i nazwisko: Sawada Tsunayoshi
Rasa/Ranga: Shinigami
Broń: Ariel
Mistrz gry: Szyb/ Int

Re: Karakura - Centrum Miasta

Zauważyłeś tylko jak materiał na twarzy trochę się zmarszcza po bokach, chyba się uśmiechnął:
- No jak sie pytam, Taichio -san. Wysłałem wam na strzałce wiadomość, z miejscem spotkania i czasem. Powód dla którego się nie mogliśmy spotkać jest wręcz banalny, ktoś mógł nas obserwować, zaś ty.... - urwał na chwilę-.. dobrze więc, jako iż się rozdzieliliście pewnie umówiliście się w jakimś miejscu tak więc za ile i gdzie?? - Spytał, w oczach jego było widać nutkę szacunku do kapitana - Trzeba jak najszybciej się tam spotkać.
Zaś ty właśnie sobie przypomniałeś że nie ustaliliście gdzie się spotkacie.....
Kinzoku siedzisz na dachu patrząc jak powoli zachodzi słońce, a ty postanowiłeś wrócić, podczas drogi wpadłeś na coś, byłeś znużony, pomyślałeś że to ten mężczyzna ale to tylko zwykły człowiek, mozliwe że trochę podobny, ale to jeszcze żywa istota.

Ostatnio edytowany przez Sawada (2011-02-12 00:01:46)


By rozwiązać zagadkę potrzebna jest wiedza. Ale umiejętność zrozumienia jej to prawdziwa mądrość.

Jestem MG!! Jeśli chcesz może i tobie pokaże świat bleacha do którego nikt inny nie ma dostępu

Pamietaj jestem wymagający, każę głupotę, i wymagam logicznego myślenia.



Przez fabułę prowadzę:
- Kinzoku
- Arami

Offline

 

#41 2011-02-12 01:02:16

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

[Do MG: ustalilismy "jeśli żaden z nas nic nie znajdzie, za 2 godziny spotykamy się dokładnie w tym miejscu, na dachu tego budynku" 2 posty wstecz ^^]

Odetchnął z ulgą i się uśmiechnął.
-Tak więc dobrze... mieliśmy się spotkać na dachu budynku, niedaleko miejsca gdzie wylądowaliśmy...
Wskakuje na dach pierwszego lepszego budynku, po czym skacze z jednego na drugi, przemieszczając się w miejsce spotkania.
-To już niedaleko...

Offline

 

#42 2011-02-12 12:12:37

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Karakura - Centrum Miasta

Przez moje rozgarnięcie pomyliłem zwykłego człowieka z naszym celem. Aczkolwiek trzeba przyznać ,że był bardzo podobny. Pomyślałem ,że to zadanie robi się coraz trudniejsze. Musiałem się sporo oddalić skoro nie czuję jego reiatsu.
- Ehhh muszę go jak najszybciej odnaleźć. Postanowiłem ,że powrócę na ten dach na którym się wcześniej rozstaliśmy. W sumie minęła jakaś godzina od naszego rozstania. Pomyślałem po czym ruszyłem do przodu zakładając ,że to jedyne wyjście z tej sytuacji na chwilę obecną.


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

#43 2011-02-12 19:24:30

 Sawada

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

5610378
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 82
Punktów :   
Imię i nazwisko: Sawada Tsunayoshi
Rasa/Ranga: Shinigami
Broń: Ariel
Mistrz gry: Szyb/ Int

Re: Karakura - Centrum Miasta

Arami biegłeś po dachu gdy nagle usłyszałeś krzyk:
- Taichio zejdź stamtąd natychmiast, jeszcze ktoś cię zobaczy!! - krzyczała zamaskowana postać. Ale było już za późno, właśnie poczułeś uderzenie w plecy i ześlizgnąłeś się z dachu.
Kinzoku ty zaś po chwili dobiegłeś do miejsca spotkania i czekałeś ale coś cie niepokoiło.


By rozwiązać zagadkę potrzebna jest wiedza. Ale umiejętność zrozumienia jej to prawdziwa mądrość.

Jestem MG!! Jeśli chcesz może i tobie pokaże świat bleacha do którego nikt inny nie ma dostępu

Pamietaj jestem wymagający, każę głupotę, i wymagam logicznego myślenia.



Przez fabułę prowadzę:
- Kinzoku
- Arami

Offline

 

#44 2011-02-13 22:55:02

Arami

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 37
Punktów :   
Imię i nazwisko: Arami Kyoya
Rasa/Ranga: Taicho XI
Broń: Kaimetsu Rekina Ryū
Reiatsu: 383.000
Mistrz gry: Sawada

Re: Karakura - Centrum Miasta

W chwili kiedy poczułem uderzenie w plecy, wykrzywiłem się na twarzy bardziej przez świadomość że komuś udało się mnie zaskoczyć, niż z bólu. Ześlizgnąłem się z dachu i spadłem na dwie równe nogi na ziemie. Odwróciłem się by spojrzeć co mnie trafiło. Na mojej twarzy widniał szeroki uśmiech, jednym ruchem złapałem za rękojeść miecza licząc na konfrontacje. Po chwili uświadomiłem sobie o naszej misji. Użyłem najszybszego Hohou czyli Utsukemi, by znaleźć się obok informatora. On był ważną częścią tej misji.
-W porządku?
Spytałem się go po czym wyciągnąłem Kaimetsu. Trzymałem go opuszczonego w dół z ostrzem zwróconym w tą samą stronę co ja, bym mógł szybko zaatakować lub sparować atak, jeśli takowy nastąpi. W mojej głowie zrodziły się wątpliwości, co wybrać. Jeśli to na prawdę wróg, to umówiliśmy się z Kinem że uwolnię swoje reiatsu i go tu ściągnę... ale z drugiej strony mogę sobie powalczyć by nikt mi nie przeszkadzał... Postanowiłem poczekać na ruch przeciwnej strony i zobaczyć co z tego wyjdzie...

Offline

 

#45 2011-02-18 13:24:44

 Sawada

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

5610378
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 82
Punktów :   
Imię i nazwisko: Sawada Tsunayoshi
Rasa/Ranga: Shinigami
Broń: Ariel
Mistrz gry: Szyb/ Int

Re: Karakura - Centrum Miasta

Zauważyłeś dziwnie odzianego człowieka patrzącego na ciebie z góry, W ręce trzymał dziwny krzyż, zaś jego ubranie było całe białe. Twój przewodnik odskoczył na chwilę do tyłu. Mężczyzna patrzył na ciebie z dachu budynku po czym zaczął mówić.
- Co shinigami robi na tym terytorium?? Dobrze wiecie że tą częścią zajmują się Quincy.


By rozwiązać zagadkę potrzebna jest wiedza. Ale umiejętność zrozumienia jej to prawdziwa mądrość.

Jestem MG!! Jeśli chcesz może i tobie pokaże świat bleacha do którego nikt inny nie ma dostępu

Pamietaj jestem wymagający, każę głupotę, i wymagam logicznego myślenia.



Przez fabułę prowadzę:
- Kinzoku
- Arami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/ Łeba ośrodki wypoczynkowe www.pokemonek.pl Kolektury lotto