Ogłoszenie

Nowe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Właśnie dziś przenosimy się na nowy adres: www.bleach-evolution.pun.pl
Tam poprawiliśmy nasze całe forum !!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejestrujcie się i grajcie ; >
Surprise!!!!!!!!
Pozdrawiamy,
Zespół Bleach-Tales ... A raczej... Bleach-Evolution !!!!

#31 2011-04-04 10:30:11

Hazuhito

http://images41.fotosik.pl/621/2f7a28885fdef7da.png

Zarejestrowany: 2011-02-26
Posty: 27
Punktów :   

Re: Tereny w puszczy

...kierowałem motorem gdy nagle naprzeciwko mnie nie wiadomo skąd wyskoczył hollow. -Raz kozie śmierć!-powiedziałem do siebie przyspieszając motorem do ok. 120 km/h. O mało przez to nie straciłem panowania nad maszyną, ale jakoś wyszedłem z tego kontrolowanym poślizgiem. Wtedy spojrzałem na Shino, który od dłuższej chwili nie strzelał co mnie nieco przeraziło, ponieważ to on cały czas mnie osłaniał. Był jakby nieprzytomny. Wtedy właśnie zrozumiałem co jest grane "On jest w swoim świecie!".
-Ehh...pieprze...porucznicy, niech ich hole... jasna trafi. Zawsze kiedy są potrzebni to nawalają...-powiedziałem do siebie ale wiatr wywołany pędem maszyny nie dał mi wypowiedzieć pełnego zdania. Zaraz po tych słowach spojrzałem na porucznika i podziękowałem losowi, że wiatr nie dał mi wypowiedzieć tych słów. Aż strach pomyśleć co by się ze mną stało gdyby Shino to usłyszał. Jechałem tak dalej przez tę grotę i zauważyłem jedną zależność, że hollowy wyskakują tylko z lewej strony...dziwne... Nagle wyskoczył na mnie wielki hollow i byłem zmuszony do zatrzymania pojazdu. Zjechałem pod ścianę tak, że między mną, a ścianą był tylko motor na, którym był Shino. -Pieprzone demony chcecie mnie to chodźcie!! Nie dam wam zabić porucznika!! Prędzej sam pójdę w piach...-krzyknąłem wyciągając katanę i szykując się do walki. Hollow cofnął się w osłupieniu, ale zaraz potem zaatakował. zamachnął się na mnie łapą, ale zdążyłem zablokować mieczem. Niestety...to była prowokacja drugą łapą uderzył mnie w bok...poczułem jak łamie mi żebra...po policzkach spłynęły mi łzy. W bólu i rozpaczy rzuciłem się na niego... krzycząc ciąłem na oślep ręka, noga i w końcu trafiłem go w głowę. Poczułem ulgę...gdy usłyszałem ryk demona ginącego z mojej ręki. Usłyszałem wtedy, że zbliżają się kolejne. -Nie mam czasu!- powiedziałem do siebie. Schowałem katanę i wskoczyłem na motor. Znów byłem w drodze. Czułem jak ogarnia mnie niepokój, wiedziałem, że coś się kroi...i że muszę się spieszyć. Znów przyspieszyłem i zacząłem myśleć co się stanie jeśli tu zginę... co będzie z Akaribon!? Ona nie wybaczy mi tego...muszę żyć dla niej...bo inaczej stracę moje człowieczeństwo i stanę się tylko maszyną do zwalczania hollowów...ocknąłem się z zamyślenia gdy zobaczyłem w oddali światło...nie mogłem zadecydować co robić...obawiałem się, że to pułapka...zauważyłem, że hollowy zaprzestały pościgu, więc zatrzymałem motor, by ocucić Shino. Tak ładnie wyglądał we śnie...nie mogłem się powstrzymać, by tego nie zrobić...zbliżyłem się do niego i...walnąłem mu pięścią ww twarz!! Pożałowałem tego, bo w tym momencie odezwała się rana boku...

Offline

 

#32 2011-04-21 14:53:41

 Kinzoku

http://images35.fotosik.pl/442/6395cba9fa0fe817.png

33623116
Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 143
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kinzoku Sabi
Rasa/Ranga: Taicho IX Oddziału
Broń: Rokku/Sabisu(moja gitara)
Reiatsu: 421.000
Mistrz gry: Kammitora Jizoku

Re: Tereny w puszczy

Shino kontynuowałeś rozmowę z bliźniaczkami. Widać było ,że są nieco zawiedzione tym ,że dawno u nich nie byłeś. I w chwili kiedy miały już Cię zwyzywać i nadrzeć się na Ciebie znalazłeś się z powrotem. Poczułeś ogromny ból i chyba straciłeś ząb. Spowodowane było to potężnym ciosem Hazuhito, który był wyraźnie zdziwiony a zarazem zachwycony z powodu ,że nareszcie się obudziłeś.

(Shino co zrobiłeś,Hazuhito to samo)


Jestem Adminem i GM więc jeśli masz jakiś zgryz lub szukasz kogoś kto poprowadzi ci dość nieprzewidywalną fabułe to zgłoś się do mnie na GG lub PW


Jak na razie prowadzę:
-Kammitora Jizoku
-Shino Tora (oraz jego podopieczny Hazuhito-Tymczasowo)
-Kingkling47

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-tales.pun.pl grzejniki purmo wrocław noclegi na zamku rożek do spania